Meghivo

Kedves Szülők!

A nyár folyamán 2021. június 21-től ügyeleti nyitva tartásban (összevont csoportokkal) tudjuk fogadni azon szülők gyermekeit, akik dolgoznak, ill. gyermekük biztonságos ellátását nem tudják megoldani.
Kérem, hogy a biztonságos működés érdekében a TÉNYLEGES IGÉNYÜKET jelezzék, pontos időpontokkal.
Amennyiben nem igénylik a nyári óvodai ügyeletet, kérem, akkor is töltsék ki az űrlapot!

2021. június 18. (péntek) nevelés nélküli munkanap!

Leadási határidő: 2021. 05.25. kedd
Amennyiben 2021.05.25.-ig visszajelzést nem kapunk, későbbi igényüket nem tudjuk figyelembe venni!!

Megértésüket köszönjük!
Almádi Magocskák Óvoda

Almádi Magocskák Óvoda - 2021. nyári ügyeleti igény

Kedves Szülők!

A  Veszprémi Tankerületi Központ illetékességi területén működő általános iskolák 2021/2022. tanévet érintő felvételi körzetének listáját, a kijelölésre vonatkozó határozatot közzétesszük.

A beiskolázással, és a körzetekkel kapcsolatos kérdéseikkel, az iskolákat kereshetik.

Beiskolázási körzet 2021/2022 tanév

Határozat

Nyári nyitva tartás 2021

Balatonalmádi Város Önkormányzata Képviselő-testületésen 9/2021. (II.04.) önkormányzati határozata az Almádi Magocskák Óvoda heti és éves nyitva tartási idejéről.

HATÁROZAT

Tisztelt Szülők!

Tekintettel arra, hogy a járványveszély az országban még nem múlt el, viszont az óvoda jelen helyzetben normál működési rendbe állt vissza, ezért erre az időszakra egy rendkívüli eljárásrendet állítottunk össze, mely a Nemzeti Pedagógus Kar és az Operatív törzs általi ajánlásokat veszi figyelembe.

Mindannyiunk egészségének védelmében, a közös társadalmi felelősségvállalás jegyében kérjük a szülők fokozott együttműködését!

Rendkívüli eljárásrend

Kedves Szülők!

Valóra vált egy tavaly óta dédelgetett álom!

A 2019-es Magocskák Jótékonysági Est bevételéből, a szülők és támogatók által felajánlott adó 1%-okból, Balatonalmádi Város Önkormányzata támogatásával megvalósult a legújabb projektünk:
az Almádi Magocskák Óvoda tornatermében egy szuper mászófal várja vissza az ovisokat!

Bízunk benne, hogy mihamarabb kipróbálhatják és örömüket lelik benne kicsik és nagyok egyaránt!

Addig is maradjatok otthon és legyetek türelemmel!

Köszönjük a szülőknek és valamennyi támogatónknak, akik nélkül nem tudnánk ilyen célokat kitűzni és elérni!
Hálásan köszönjük Balatonalmádi Város Önkormányzatának, hogy támogattak bennünket!
A kivitelezésért pedig az EFFY-GUIDE Bt. csapatát illeti köszönet.

Idén - tekintettel a jelenlegi helyzetre - a Magocskák Jótékonysági Est sajnos elmarad. Azonban ez nem gátol meg minket abban, hogy további terveket szövögessünk és azon ötleteljünk, mivel szerezhetünk örömet óvodásainknak a jövőben.

Vigyázzatok egymásra!

Magocskák Alapítvány
/Almádi Magocskák Óvoda/

20200327 213210

Kedves Szülők!

Tankötelezettség kezdetének egy évvel történő elhalasztásával kapcsolatos információ itt érhető el.

Kedves Szülők!

Hamarosan megjelenik minden pontos információ az óvodai beíratásról a honlapunkon!

Köszönjük szíves türelmüket!

Óvodavezetés