Adatkezelési tájékoztató célja, hogy ismertesse az Almádi Magocskák Óvoda törvényes működéséhez szükséges személyes adatok kezelésével kapcsolatban felmerülő lényeges adatkezelési körülményeit, az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (Infotv.) rendelkezéseivel összhangban. Az adatkezelés az Intézményre vonatkozó törvények, jogszabályok betartása, a törvényes, zökkenőmentes, biztonságos működéséhez szükséges.

A tájékoztató ide kattintva letölthető.

A nyilatkozat ide kattintva letölthető.

-> Óvodai felvétel iránti kérelem ide kattintva letölthető.

-> Bejelentés óvodai nevelésre kötelezett gyermek óvodakötelezettségének MÁS TELEPÜLÉSEN történő teljesítéséről ide kattintva letölthető.

-> Bejelentés óvodai nevelésre kötelezett gyermek óvodakötelezettségének KÜLFÖLDÖN történő teljesítéséről ide kattintva letölthető.

-> Felmentési kérelem Balatonalmádi Város Jegyzőjéhez kötelező óvodai nevelésben való részvétel elól 2019/2020 nevelési évre ide kattintva letölthető.

Házirend

Élelmezési eljárásrend